آیکون واتساپ
جنرال بکسل

FA | EN
صفحه اصلیدرباره ما تماس

سیم بکسل در شیراز

واردات و پخش مستقیم سیم بکسل در شیراز جهت مصارف صنایع مختلف ماشین سازی، نفت و پتروشیمی، ساختمانی، حفاری و خودرو سازی صورت میگیرد. بسیاری از صنایع پایه در شیراز مصرف کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی میباشند. سیم بکسل در شیراز در صنایع ساختمانی من جمله بالابرها، تاور کرین ها و آسانسور ها نیز کاربرد زیادی دارد. آب و هوای شیراز به سبب متعادل بودن در میزان حرارت و رطوبت استفاده از سیم بکسل گالوانیزه ساده را برای کاربران با هزینه کمتر میسر میکند.

سیم بکسل در شیراز

ساختارهای مصرفی سیم بکسل در شیراز

سیم بکسل در شیراز اغلی در صنایع مرتبط با نفت و پتروشیمی، حفاری و ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد. سیم بکسل های صنایع ساختمانی در آسانسورها از ساختار 8X19S با مغز کنفی و در تاور کرین ها سیم بکسل های نتاب با 19 استرند فولادی استفاده می شود. سیم بکسل در شیراز به منظور خدمات وابسته به صنایع نفت در شرکت ها و کارخانجات پتروشیمی نیز از جنس فولاد با تنسایل بالا مانند 1960 مگاپاسکال مورد استفاده قرار میگیرد. سیم بکسل های مصرفی در شیراز در صنایع نفت معمولا 6 استرندی با 19 تا 37 مفتول بسته به انعطاف مورد نیاز و بار وارده مورد استفاده قرار میگیرند.

زمان و نحوه تحویل سیم بکسل در شیراز

وجود انبارها برای عرضه مستقیم در شیراز و انبارهای مشترک در شهرهای مجاور همچون اصفهان تحویل سیم بکسل در شیراز را در کوتاهترین زمان میسر میکند. ساختار ها و سایزهای رند سیم بکسل مصرفی صنایع مختلف بصورت عمده در انبار ها موجود می باشد و برای ساختارهای کم مصرف تر در صورت عدم موجودی در انبار در کوتاهترین زمان از انبار تهران برای مشتریان عزیز ارسال میگردد. تحویل سیم بکسل در متاژهای کم بصورت کلاف و برای حجم های بزرگتر کاری بر روی قرقره انجام می پذیرد.