آیکون واتساپ
جنرال بکسل

FA | EN
صفحه اصلیدرباره ما تماس

سیم بکسل در اهواز

سیم بکسل در اهواز به سبب تمرکز میادین نفتی متعدد در جنوب و جنوب غربی کشور در ساختار های مختلف و با تنسایل بالا کاربرد بسیار گسترده ای دارد. صنایع نفت و پتروشیمی در اهواز مصرف کننده اصلی سیم بکسل های مغز فولادی گالوانیزه و همچنین در مواردی سیم بکسل های استنلس استیل با تنسایل 700 مگاپاسکال می باشند. علاوه براین شهر اهواز یک شهر ساحلی بوده و دارای آب و هوای نسبتا مرطوب و گرم و است و استفاده از سیم بکسل های گالوانیزه گرم به منظور مقابله با زنگ زدگی مفتول سیم بکسل انجام می شود.

سیم بکسل در اهواز

سیم بکسل حفاری در اهواز

پر مصرف ترین نوع سیم بکسل در اهواز انواع ساختارهای 6 استرندی حفاری می باشد چرا که شهر اهواز یکی از میادین اصلی نفت و پتروشیمی را در ایارن شامل می شود. انواع سیم بکسل های حفاری مغز کنفی و مغز فولادی با ساختار های استاندارد با مفتول هایی با قطر برابر و سیل که معمولا با چهار ساختار 6X19S+FC یعنی ساختار سیل 6 استرندی با مغزی کنفی ، 6X19S+IWRC ساختار 6 استرندی سیل با مغزی فولاد و همین ساختارها با ساختار استاندارد در این صنایع مورد استفاده قرار میگیرند. سیم بکسل های حفاری دارای انعطاف نسبتا بالایی بوده و طول عمر مناسبی نیز دارند. جنرال بکسل وارد کننده سیم بکسل های حفاری و عرضه کننده سیم بکسل در اهواز

زمان تحویل سیم بکسل در اهواز

بسیاری از ساختارها و سایز های پرکاربرد سیم بکسل در اهواز در انبار موجود می باشد بالاخص سیم بکسل های حفاری 6 استرندی که بطور معمول در اهواز کاربرد بسیار دارند. برای ساختارهای خاص تر و سایز های متفاوت در صورت موجود بودن کالا در انبار تهران تحویل در کوتاهترین زمان حداکثر تا دو روز انجام میگیرد. در صورت درخواست سرتیفیکت بسته به نوع سیم و یا اسلینگ سیم بکسل در اهواز به منظور صنایع نفت و پتروشیمی با توجه به برند و کشور تولید کننده زمان های مختلفی اعلام می گردد.