آیکون واتساپ
جنرال بکسل

FA | EN
صفحه اصلیدرباره ما تماس

سیم بکسل در اصفهان

شهر اصفهان از شهر های مرکزی ایران و قطب صنعت فولاد می باشد. صنایع فولادی یکی از مصرف کنندگان عمده انواع سیم بکسل چه در معادن آهن و چه در استخراج و غنی سازی می باشند. استفاده از سیم بکسل های مغز فولادی در اصفهان در صنایع فولادی به سبب بالا بودن تنسایل آن در صنایع فولادی بسیار مرسوم می باشد. شایان ذکر است که تنسایل سیم بکسل در اصفهان و صنایع فولادی وابسته به آن همواره در اولویت خریداران می باشد چرا که در ذوب فلزات و مراحل استخراج و تولید امنیت عملکرد سیم بکسل از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سیم بکسل در اصفهان در صنایع ماشین سازی، ساختمانی و سوله سازی و حمل مواد و مصالح نیز کاربرد بسیار گسترده ای دارد.

سیم بکسل در اصفهان

تحویل سیم بکسل در اصفهان

بسته به نوع، ساختار، سایز، تنسایل و نوع آبکاری سیم بکسل زمان تحویل در اصفهان می تواند متفاوت باشد. سیم بکسل ها سایز ها و ساختار های بسیار متنوعی دارند که برخی از انواع با کاربری رند آنها در انبار اصفهان موجود می باشد. برای تحویل سیم بکسل های خاصتر در اصفهان بسته به موجود یا عدم موجود بودن آنها در انبار تهران زمان اعلام میشود. بطور معمول پروسه تحویل سیم بکسل از تهران به اصفهان توسط باربری و یا توسط اتوبوسرانی در ابعاد کوچکتر از چند ساعت تا حداکثر 2 روز به طول می انجامئ. شایان ذکر است تحویل سیم بکسل در اصفهان در سایزها و ساختارهای رند در حداقل زمان صورت می پذیرد.

ساختار های سیم بکسل مصرفی در اصفهان

سیم بکسل های مصرفی در صنایع فولاد در اصفهان معمولا با مغزی فولاد و با تنسایل بسیار بالا انتخاب میشوند و معمولاد دارای 6 استرند هستند. یکی ار پرکاربردترین ساختار های سیم بکسل در اصفهان ساختار 6X36 فولاد است که بر طبق استرند های بیرونی مغزی نیز از جنس فولاد تولید شده است. در موارد کاربری های ساختمانی مثل آسانسور کاربرد سیم بکسل مغز کنفی 8 استرندی با ساختار سیل معمول تر می باشد. برای سفارش سیم بکسل تاورکرین در اصفهان نیز مانند تمام شهر های دیگر ساختار سیم بکسل نتاب دارای 19 استرند که هر یک 7 رشته دارند پیشنهاد می شود.