آیکون واتساپ
جنرال بکسل

FA | EN
صفحه اصلیدرباره ما تماس

سیم بکسل در تبریز

سیم بکسل در تبریز برای صنایع مختلفی همچون صنایع ساختمانی، صنایع پتروشیمی، حمل و نقل، آسانسوری و کارخانجات تولید کننده ماشین آلات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. شهر تبریز به عنوان یکی از قطب های صنعتی ایران صنایع بسیاری را در خود جای داده است که استفاده از سیم بکسل در حمل و جابجایی مواد اولیه در سوله ها و کارخانجات مصرف متعددی دارد. علاوه بر این سیم بکسل در تبریز در صنایع فولاد که کارخانجات بسیاری را پوشش میدهد مصرف گسترده ای دارد.

سیم بکسل در تبریز

صنایع مصرف کننده سیم بکسل در تبریز

شهر تبریز از نظر صنعت ساختمان دارای بناهای گسترده ای بوده و بنابراین سیم بکسل در تبریز در صنایع ساختمانی کاربرد بسیار دارد، یکی از این کاربری ها استفاده از سیم بکسل های آسانسوری در صنعت ساختمان و بالابرها برای حمل مصالح، همچنین در تاور کرین ها برای حمل و جابجایی تیر های سنگین می باشد. علاوه بر این شهر تبریز یکی از قلب های تپنده صنعت در ایران بوده و دارای سوله ها و کارخانه های بسیار متنوعی از تولید ماشین آلات تا نساجی می باشد. در سوله ها از انواع جرثقیل های سقفی سیم بکسلی تا استفاده مستقیم سیم بکسل به عنوان اهرم انتقال قدرت در ماشین آلات بهره گرفته شده است.

ساختار سیم بکسل مصرفی در تبریز

بسته به نوع صنعت مصرف کننده سیم بکسل با ساختار متنوعی در تبریز مورد استفاده قرار میگیرد. از آنجا که شرایط آب و هوایی تبریز نه به اندازه مناطق مرکزی ایران خشک و نه به اندازه مناطق شمالی مرطوب است استفاده از سیم بکسل های گالوانیزه سرد با ساختار 8X19 برای آسانسور ها و ساختار های نتاب 19X7 برای تاور کرین ها کاربرد گسترده تری دارد. برای باربری های سبکتر نیز از سیم بکسل های هفت لا کنف استفاده می شود. جنرال بکسل وارد کننده و عرضه کننده مستقیم انواع سیم بکسل در تبریز می باشد.