جنرال بکسل

FA | EN
صفحه اصلی
درباره ما
تماس

انواع قلاب

قلاب دینام نری

قلاب دینام نری در سایز های 6 میلیمتر الی 100 میلیمتر و از جنس های فولادی و استنلس استیل تولید و عرضه می شود. قلاب دینام نری برای لیفتینگ ماشین آلات صنعتی سنگینی چون دینام، کمپرسور، ژنراتور و گیربکس هایی که بر روی سطح بیرونی سوراخی رزوه دار به شکل مهره طراحی کرده باشند مورد استفاده قرار می گیرد. بازرگانی جنرال بکسل عرضه کننده سایز های مختلف قلاب دینام نری با قابلیت لیفتینگ بار تا ظرفیت 40 تن می باشد.

قلاب دانه گیر شاخدار

قلاب دانه گیر شاخدار از جنس فولادی بوده و در سایز های مختلف متناسب با سایز زنجیر مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب دانه گیر شاخدار بصورت استاندارد در هر دو سر زنجیر نصب می شود و از آن برای تنظیم ارتفاع اتصال زنجیر استفاده کرده و قابلیت تغییر طول زنجیر را دارد. قلاب دانه گیر شاخدار در سایز های 8، 10، 13 و 16 دارای حداکثر کاربری است. بازرگانی جنرال بکسل عرضه کننده سایز های مختلف قلاب دانه گیر شاخدار می باشد.

قلاب S 2 تن

قلاب S 2 تن اغلب همراه با زنجیر های سایز 7 و 8 مورد استفاده قرار گرفته و کاربرد گسترده ای در اتصالات جرثقیل سقفی هم در اتصال به سقف و هم در اتصال بار دارد. این قلاب S دارای بدنه ای تمام فولادی بوده و از فولاد گرید G80 تولید می شود. معتبر ترین برند تولید کنده این قلاب ها در دنیا برند کروزبی آمریکا می باشد.

قلاب S گردان

قلاب S گردان در نوع های ساده و دانه گیر تولید شده و از آن در اتصالات لیفتینگ بالاخص همراه با اسلینگ های زنجیری و اسلینگ های سیم بکسلی استفاده بسیاری می شود. قلاب S گردان قابلیت گردش 360 درجه را به سبب وجود درجه آزادی بالا در اتصال بالای قلاب داشته و در تناژ مختلف تولید و عرضه می شود. بازرگانی جنرال بکسل عرضه کننده تناژ مختلف قلاب فولادی گردان

قلاب کارابین

قلاب کارابین از جنس های مختلف فولادی و استیل و در شکل های مختلف تولید و عرضه می شوند. قلاب کاربین در سایز های 4 الی 30 میلیمتر و در شکل های مختلف در بازرگانی جنرال بکسل موجود است. قلاب کارابین فولادی بصورت آبکاری شده با فلز روی و بصورت گالوانیزه عرضه می شود.

قلاب S سوئدی

قلاب S سوئدی دارای ضامن قفل کننده می باشد و بصورت ساده و گردان موجود می باشد. قلاب S سوئدی اغلب در تناژ 3 الی 10 تن عرضه می شود و دارای بدنه ای از جنس فولادی بوده و از فولادی گرید G80 تولید می شود.

قلاب S سوئدی گردان

قلاب S سوئدی گردان برای اتصال همراه با زنجیر در سایز های 6 الی 26 میلیمتر و با قابلیت اتصال همراه با اسلینگ سیم بکسل تولید و عرضه می شود. این قلاب S سوئدی گردان دارای بدنه تمام فولادی از فولاد با عملیات حرارتی سخت کاری بوده و دارای گرید G80 بوده که تنسایل مقاومتی بالای را تا 800 مگاپاسکال فراهم می کند. قلاب S سوئدی گردان دارای یک ضامن نگهدارند و با قابلیت گردش 360 درجه می باشد.

قلاب S زنجیری

قلاب برای اتصال بر روی زنجیر در سایز های 7 الی 32 میلیمتر تولید می شود و دارای ظرفیت وزنی بالاتر از 2 تن می باشد. قلاب S زنجیری نیازی به هیچ اتصال دیگری مانند رابط زنجیر نداشته و بصورت مستقیم بر روی زنجیر نصب می شود و نوع اتصال آن نیز ثابت بوده و قابلیت گشتن مانند قلاب گردان را ندارد. جنس بدنه قلاب S زنجیری فولادی گرید G80 می باشد S زنجیری

قلاب S سرخام ستونی

قلاب S سرخام یا ستونی نوعی از قلاب فولادی می باشد که در سه جنس مختلف فولادی، آلیاژی و برنزی تولید می شود که مورد آلیاژی آن دارای مقاومت کششی بالاتری در سایز برابر است. قلاب سرخام فولادی در تناژ مختلف تا 50 تن تولید و عرضه می شود حال آنکه قلاب ستونی سرخام از جنس آلیاژی تا ظرفیت وزنی 100 تن نیز موجود است.

قلاب S 5 تن

قلاب S 5 تن که از جنس فولادی تولید می شود بیشتر در اسلینگ های سیم بکسلی مورد استفاده قرار گرفته و دارای بدنه ای از جنس فولادی است. این قلاب S طبق استاندارد DIN EN 1677-2 از سیستم بین المللی تولید شده و بصورت ضامن دار عرضه می شود. ضریب امنیتی تولید این دسته از قلاب ها 6:1 می باشد و جنس فولاد آنها از گرید G80 آست.

قلاب دینام مادگی

قلاب دینام مادگی در واقع یک مهره دارای چشمی می باشد که در یک طرف بر روی پیچ اتصال قرار گرفته و در طرف دیگر با اتصال با ادوات لیفتینگ مانند اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی لیفت می شود. قلاب دینام مادگی در جنس فولادی با گرید بالا G80 و همچنین از جنس استنلس استیل تولید شده و در سایز های مختلف با قطر داخلی مهره 8 میلیمتر به بالا تولید و عرضه می شود. بازرگانی جنرال بکسل وارد کننده انواع قلاب دینام در ایران می باشد.

هرزگرد

قلاب هرزگرد و یا به بیان خلاصه تر هرزگرد نوعی از اتصالات زنجیر و یا انواع اسلینگ سیم بکسل و اسلینگ زنجیر می باشد که قابلیت ایجاد اتصال با گردش 360 درجه را بوجود می آورد. از هرزگرد ها همراه با دیگر اتصالات سیم بکسل و زنجیر مانند قلاب، شگل، مهارکش، حلقه فولادی و در فرایند لیفتینگ استفاده می شود. جنرال بکسل عرضه کننده انواع هرزگرد در سایز های مختلف از جنس فولادی و استیل و با برند های مختلف است.