جنرال بکسل

FA | EN
صفحه اصلی
درباره ما
تماس

پولیفت

پولیفت 3.2 تن ویتال VITAL ژاپن

پولیفت 3.2 تن ویتال VITAL با قابلیت بارگیری بسیار بالایی بوده و در صورت اصلی بودن قابلیت های بسیار بالایی داشته و در کارخانه تولید کننده تا میزان 5 تن نیز تحت بار قرار گرفته است پولیفت 3.2 تن ویتال VITAL ژاپن اغلب در کاربری های ساخت و ساز و راه اندازی پایگاه های صنعتی برای نگهداری ستون ها و پایه ها تحت زاویه ای مشخص مورد استفاده قرار می گیرد. زنجیر متصل به این پولیفت قابلیت بارگیری بسیار بالایی داشته از جنس فولادی و از گرید G80 تولید شده است. طول زنجیر این پولیفت 3 متر می باشد.

پولیفت ویتال VITAL 1.6 تن

پولیفت ویتال محصول کشور ژاپن می باشد که با ضریب امنیتی بالایی در کارخانه مورد تست قرار گرفته و قابلیت تعلیق بار به میزان بالاتر از 1600 کیلوگرم قید شده بصورت اسمی را نیز دارد. پولیفت ویتال VITAL 1.6 تن بصورت اهرمی کار کرده که اهرم آن بصورت دست به حرکت در می آید و با حرکت اهرم به جمع کردن زنجیر و جابجایی و کشش می پردازد. زنجیر متصل به این پولیفت از گرید فولادی G80 می باشد که دارای مقاومت کششی بسیار بالایی است. VITAL 1.6 تن

پولیفت زنجیری ویتال 6.3 تن

پولیفت زنجیری ویتال 6.3 تن بالاترین میزان وزنی در میان تمام انواع پولیفت ویتال را دارا می باشد. در داخل این پولیفت از چرخدنده های فولادی بسیار قدرتمندی برای تعلیق بار استفاده شده است. سرعت عمل پولیفت زنجیری ویتال 6.3 تن به سبب توان وزنی و ضریب انتقال چرخدنده ها کمتر از دیگر انواع پولیفت با تناژ کمتر می باشد. زنجیر بکار گرفته شده بر روی این پولیفت دارای طول 3 متر بوده و از جنس فولادی گرید G80 به رنگ سیاه و فسفاته می باشد.