جنرال بکسل

FA | EN
صفحه اصلی
درباره ما
تماس

سیم بکسل نتاب

سیم بکسل نتاب یا پوست ماری دسته ای از سیم بکسل تمام فولادی (لایه های بیرونی و درونی تمام فولادی) است که از تعداد بالایی استرند تولید میشود. استفاده از تعداد بالای استرند و تعداد کم مفتول در هر استرند سبب انعطاف بالای این دسته از سیم بکسل ها میشود. سیم بکسل نتاب معمولا با دو ساختار 19X7 , 35X7 تولید میشود که ساختار 19 استرندی آن کاربری بیشتری دارد. تنسایل سیم بکسل نتاب معمولا به دلایل امنیتی بالا انتخاب میشود.

سیم بکسل نتاب به سبب بافت ریز و تعداد بالای استرندی که دارد دارای انعطاف بالا و ظاهر گیرایی می باشد. اغلب سیم بکسل نتاب را از تنسایل های بسیار بالا تا حد 2160 مگاپاسکال تولید می کنند تا دارای حداکثر مقاومت کششی در برابر پارگی باشد. جنرال بکسل وارد کننده سیم بکسل نتاب از سایز 14 میلیمتر الی 24 میلیمتر با برند های مختلف کره ای و چینی می باشد.

19X7- سیم بکسل نتاب

سیم بکسل نتاب non-rotating با قابلیت انعطاف بالا و نیروی گسیختگی بسیار بالا بافت بسیار کار آمدی جهت استفاده در تاورکرین ها و جرثقیل هایی است که برا ی جابجایی اجسام سنگین و اجسامی که دارای حساسیت بالایی هستند مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به قدرت بالا و انعطاف زیاد این بافت سیم بکسل در تاور کرین ها از محبوبیت خاصی برخوردار است. عمدتا عیبی که می توان در بعضی موارد به این نوع بافت گرفت جمع شدگی و به حالت فنر در آمدن این نوع بافت است که آن هم به علت .قدرت زیاد این بافت میباشد سیم بکسل نتاب در بافت های 7*19 و 7*35 در کشور ما موجود می باشد. آین نوع سیم بکسل به علت مقاومت بالا و انعطاف پذیری و حداقل نیاز به روغن کاری مجدد و همچنین عدم پیچش و گره خوردن در هنگام کار از محبوبیت فراوانی در صنعت برخوردار می باشد. از این بافت در جرثقیل ها و همچنین تاور کرین ها استفاده می گردد. این بافت در بالابر های ساختمانی نیز بسیار مفید می باشد چراکه به علت نتاب بودن و عدم پیچش و گره خوردن میتواند عمر بیشتری داشته باشد