جنرال بکسل

FA | EN
صفحه اصلی
درباره ما
تماس

سیم بکسل آسانسوری

سیم بکسل های آسانسوری هم در اتصال کابین آسانسور و هم در اتصالات گاور نر آسانسور و با ساختار های کاملا متفاوت بکار میروند. سیم بکسل آسانسوری تنها از جنس فولادی و با تنسایل متوسط و حدود 1770 مگاپاسکال تولید میشود. از پیشگامان تولید سیم بکسل آسانسوری شرکت گوستاولف آلمان می باشد که محصولات خود را با دقت و کیفیت بسیار بالایی تولید و عرضه می کند. پر مصرف ترین سایز سیم بکسل آسانسوری سایز 10 آن است.

سیم بکسل آسانسوری اغلب از حد متوسط و بالایی از تنسایل تشکیل شده و دارای ساختار فولادی با تنسایل بالاتر از 1660 مگاپاسکال و کمتر از 1960 مگاپاسکال دارد. جنرال بکسل وارد کننده سیم بکسل آسانسوری گالوانیزه سرد و همچنین سیم بکسل آسانسوری دارای سطح روغن اندود می باشد.

6X12 + 7FC سیم بکسل

سیم بکسل 12*6 یکی از بافت های متداول و پر مصرف با مقاصد جرثقیلی و بالابری می باشد. اصطلاحا در بازار به سیم بکسل هفت لا نیز معروف می باشد. این بافت با مغزی کنف موجود است و مغزی فولاد ندارد. برای کارهای معمولی از این بافت استفاده می کنند. این دسته از سیم بکسل ها بطور کلی دارای مقاومت کششی بالایی نیستند و استفاده از آنها محدود به کارهای سبک می باشد و به هیچ وجه در کار لیفتینگ مورد استفاده قرار نمی گیرند.

8X19 Seale + FC سیم بکسل

سیم بکسل 19*8 با مغزی کنف یکی از پر کاربردترین بافت ها برای صنعت آسانسور می باشد. این نوع سیم بکسل بسیار نرم و قابل انعطاف می باشد. به علت دارار بودن مغزی کنف بسیار انعطاف پذیر میباشد و این انعطاف پذیری باعث طول عمر سیم بکسل و همچنین قسمت هایی که با سیم بکسل در ارتباط می باشند می شود. همچنین از این بافت می توانیم در جرثقیل ها و بالابر های ساختمانی نیز استفاده کنیم.

8X19 Seale + IWRC سیم بکسل

سیم بکسل بالابر و آسانسور مغز فولادی دارای 8 استرند فولادی با مغزی از نوع سیم بکسل مس باشد. این ساختار سیم بکسل دارای مقاومت کششی بسیار بالایی می باشد اما انعطاف آن نسبت به ساختار 8 استرندی مغز کنفی بسیار کمتر می باشد. علاوه بر این میزان سایش لایه های داخلی آن نیز بالاتر است. استفاده از سیم بکسل آسانسوری مغز فولادی بسیار محدودتر می باشد که به سبب انعطاف کمتر آن است.