آیکون واتساپ
جنرال بکسل

FA | EN
صفحه اصلیدرباره ما تماس
روش های مختلف بافت سیم بکسل

روش های مختلف بافت سیم بکسل

بافت سیم بکسل در شکل های مختلف، با روش های مختلف و برای اهداف مختلفی صورت می پذیرد. منظور از بافت سیم بکسل عبور دادن استرند ها یا رشته های سیم بکسل از میان یکدیگر می باشد که در نهایت یک حلقه بسته و یا شکل های دیگری را بوجود می آورد. فرایند بافت سیم بکسل برای ساختار های مختلفی میسر می باشد اما اغلب در مورد سیم بکسل های با تعداد استرند محدود تر میسر می باشد. بازرگانی جنرال بکسل عرضه کننده سیم بکسل با بافت های مختلف در ایران می باشد.

گیس بافت سیم بکسل

یکی از روش های کاربردی و محبوب در بافت سیم بکسل گیس بافت سیم بکسل می باشد. از گیس بافت سیم بکسل اغلب برای تولید اسلینگ های سیم بکسلی استفاده می شود. باز کردن رشته ها از یکدیگر در دو سر سیم بکسل و عبور دادن رشته ها از میان یک دیگر با هدف ایجاد یک حلقه را گیس بافت سیم بکسل می نامند. در گذشته گیس بافت سیم بکسل یکی از روش های تولید اسلینگ محسوب می شد اما در روش های مدرن تر اغلب گیس بافت بعنوان مقدمه ای برای پرس سیم بکسل محسوب می شود.

سیم بکسل جوراب بافت

جوراب بافت سیم بکسل روشی برای ایجاد یک حلفاظ و پوشش با سیم بکسل می باشد. در واقع طی فرایند جوراب بافت سیم بکسل یک حفره دایره ای شکل در داخل سیم بکسل پدید می آید که می تواند برای نگهداری سیم، مفتول، میله و یا دیگر اجسام دوار متناسب با نیاز های صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد. روش جوراب بافت سیم بکسل کاملا متفاوت با گیس بافت بوده و اغلب برای سیم بکسل هایی با قطر کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.