آیکون واتساپ
جنرال بکسل

FA | EN
صفحه اصلیدرباره ما تماس
سیم بکسل 7X7

سیم بکسل 7X7

این ساختار از سیم بکسل که با مغزی فولادی نیز تولید میشود معمولا در سایز های ریز مورد استفاده قرار میگیرد. وزن کم واحد طول آن سبب پایین بودن نسبی قیمت متری آن بوده و بیشتر بصورت عمده و قرقره ای به فروش میرسد. جنرال بکسل وارد کننده عمده سیم بکسل 7X7 در ایران می باش و آماده ارسال و فروش بصورت عمده و خرده می باشد. سیم بکسل 7X7 معمولا بصورت گالوانیزه تولید و عرضه میشود.

سیم بکسل روکش دار

صنایع مصرف کننده سیم بکسل 7X7


سایز های مختلفی از سیم بکسل 7X7 در صنایع مختلفی چون مرغداری ها مورد استفاده قرار میگیرد. سایزهای مصرفی سیم بکسل 7X7 عبارتند از سایز 2 میلیمتر، 3 میلیمتر و 4 میلیمتر. در باشگاه های بدنسازی نیز بم منظور اتصال سنگ های وزنه به اهرم فشار از سیم بکسل ساختار 7X7 بصورت روکشدار 4 ب6 استفاده میکنند. منظور از سایز 4 به شش استفاده از مغزی سیم بکسل 4 میلیمتر با ساختار 7X7 و روکش پلاستیکی با ضخامت 1 میلیمتر بر روی آن که در مجموع قطر خارجی 6 میلیمتر را بوجود می آورد.
البته ساختار دیگری نیز در مغزی سیم بکسل های روکش دار استفاده میشود و آن ساختار 6X19 در قطر های پایین است اما به سبب پایینتر بودن قیمت سیم بکسل 7X7 در بسیاری موارد این ساختار ترجیح داده می شود.